I-V: 9:00-16:00 (švenčių dienomis nedirbame)

 

 

2024 m. kovo 19 d.

Svarbus pranešimas apie produkto atšaukimą. Perskaitykite ir nedelsdami imkitės veiksmų!

Re: BABY-SAFE 5Z ir BABY-SAFE 5Z2 Kūdikių nešioklės rankenos problema

 

 

 

 

 

 

Platinama nuo 2023 m. sausio 13 d.

 

Savanoriškas atšaukimas dėl atsiskyrusios rankenos pavojaus

"Britax Römer" nusprendė savanoriškai atšaukti visus BABY-SAFE 5Z ir tam tikrus BABY-SAFE 5Z2 modelius, pagamintus iki 2023 m. spalio 21 d. (kitiems modeliams šis atšaukimas netaikomas). Gali kilti saugos problema, nes tarp šių kūdikių kėdutės rankenos ir sėdynės korpuso gali susidaryti tarpas, paprastai tik vienoje pusėje. Tarpas neturi įtakos automobilinės kėdutės veikimui automobilyje ar avarijos metu, tačiau gali kilti pavojus saugumui, kai kūdikių kėdutė vežama ne automobilyje. Retais atvejais rankena gali netikėtai atsiskirti ir dėl to staigiai pajudėti karkasas ir (arba) nustebti kūdikio kėdutę nešiojantis asmuo. Dėl to BABY-SAFE 5Z arba BABY-SAFE 5Z2 gali nukristi arba atsitrenkti į kitus daiktus, o nelaimingu atveju kūdikis gali susižaloti, pavyzdžiui, susižeisti ar susitrenkti.

Ką turėtumėte daryti

Jei turite BABY-SAFE 5Z arba BABY-SAFE 5Z2, mūsų svetainėje www.baby-safe-check.com patikrinkite, ar ši problema gali būti susijusi su jūsų gaminiu (tam tikriems BABY-SAFE 5Z2 gaminiams ši problema netaikoma). Jei jūsų gaminys priklauso šiai problemai, nedelsdami nustokite naudoti automobilinę kėdutę. Jei jums reikia naudoti kūdikio automobilinę kėdutę, naudokite ją tik automobilyje ir nenešiokite kūdikio kėdutės naudodami rankeną. Visi paveikti BABY-SAFE 5Z ir BABY-SAFE 5Z2 bus nemokamai pakeisti nauja saugia gaminio versija BABY-SAFE PRO arba lygiaverčiu gaminiu. Norėdami paprašyti pakeisti gaminį, apsilankykite adresu www.baby-safe-check.com.

Kilus klausimams ar problemoms, susisiekite su mumis adresu [email protected].

Atsiprašome už galimus nepatogumus. Į savo gaminių saugą žiūrime itin rimtai ir, pastebėję galimas problemas, privalome veikti greitai.

Įvertinkite mus