370 652 30 200
I-V: 9:00-16:00 (šventinėmis dienomis nedirbame)
Palyginti prekes ()
Amžius: 8+ m.
Kilmės šalis: Vokietija
Prekės ženklas: Kita

Apie prekę

„Ticket to Ride“ yra nuotykis, kurį patirsite keliaudami traukiniu po Europą. Tad lipk į vagoną ir keliauk — kelionė prasideda!

Žaidimo pradžioje viskas vyksta beveik identiškai ankstesnėms žaidimo versijoms. Žaidėjai gauna savo vagonų figūrėles, taškų žymėjimo žymeklį bei keleivio figūrėlę. Ant miestų sudedami atitinkami prekių žymekliai, kuriuos vėliau galės rinkti keleiviai. Žymeklio spalva turi sutapti su miesto spalva. „Bonus“ kortelė visiškai pakeičia ankstesnes „ilgiausio maršruto“ kortas, nes šiuo atveju ją gaus tas, kuris įvykdys daugiausiai kelionės bilietų. Savo ėjimo metu, žaidėjas gali atlikti papildomą veiksmą — perkelti savo keleivį. Keleivis, būdamas kažkuriame iš žemėlapyje nurodytų miestų, gali keliauti to pačio žaidėjo nenutrūkstamu maršrutu ir pakeliui susirinkti visus prekės žymeklius. Keleiviai negali grįžti tuo pačiu maršrutu atgal ir tas maršrutas tame ėjime gali būti naudojamas keleiviams tik vieną kartą. Taip pat keleiviai nepasiima prekės žymeklio iš miesto, kuriame jie yra iš pat pradžių. Keleiviai gali būt naudojami tik vieną kartą, todėl tik panaudojus jį, keleivis dedamas atgal į dėžę. Tokiu būdu žaidėjas gali atlikti 3 ėjimus su jais per visą žaidimą. Traukinių vagonų kortelės pasipildė dvejomis naujovėmis —„lokomotyvų +4“ ir keleivių kortomis. „Lokomotyvas +4“ naudojamas užimant maršrutus, kurių ilgis yra 4 ar daugiau langelių. Šios kortos negali būti naudojamos norint įvykdyti maršrutą iš 1, 2 ar 3 langelių.

Keleivių kortos veikia panašiai, kaip stotys „Ticket to Ride: Europe“, tik šiuo atveju jos padeda keleiviams. Keleivis, keliaudamas žaidėjo maršrutu, gali pasinaudoti priešininko nutiestu keliu, tačiau privalo panaudoti keleivio kortelę. Už kiekvieną keleivio kortelę galima pasinaudoti vienu priešininko maršrutu.
Žaidimo lentoje pastebėsite ne tik vienos eilės, bet ir dvigubus bei trigubus maršrutus.
Tai bene pats unikaliausias šios serijos žaidimas vien savo apipavidalinimu ir susitelkimu į konkrečią tematiką. Jis tapo žaidimu, kurį pamėgs ne tik stalo žaidimų mėgėjai, „Ticket to Ride“ serijos gerbėjai, bet ir modelių (ypač traukinių) kolekcionieriai. Neskaitant to, kad žaidimo taisyklės pasipildė keliomis maloniomis naujovėmis, jis išlaikė savo pirminį paprastumą ir pritraukiantį žavesį, kuris užkabins tiek pradedančiuosius žaisti žaidimus, tiek šeimos narius, tiek draugų ratą, gimines, tiek ir patyrusių žaidėjų ratą. Visi „Ticket to Ride“ žaidimai vis kažkuo tarpusavyje skiriasi, tačiau tuo pačiu yra panašūs. Ne be reikalo žmonės dažnai žaidžia VISAS „Ticket to Ride“ dalis, nes juos drąsiai galima laikyti „atskirais pasauliais“. Kiekvienas nustebina vis kažkuo kitu.
Šiuo atveju labai smagus yra keleivių atsiradimas ir jų naudojamos keleivių kortelės, kurios teisingai panaudotos gali atnešti labai neblogą kiekį taškų ir priartinti arčiau pergalės.

Strateginis traukinių linijų tiesimo žaidimas, skirtas 2-5 žaidėjams nuo 8-erių metų. Vidutinė žaidimo trukmė 30-60 min.

 
CE ženklas - produktą įvertino gamintojas ir jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.
Mes esame tam, kad padėtume auginti laimingus vaikus! Tad mielai padėsime greitai ir patogiai išsirinkti geriausią, Jums reikalingos vaikiškos prekės variantą. Babycity prekių kataloge rasite platų populiariausių vaikiškų prekių ženklų pasirinkimą, todėl perkant pas mus visada rasite iš ko išsirinkti! Čia galite rinktis iš patikimo ir gerai žinomo Kita prekės ženklo asortimento. Žaidimas ,,Ticket to Ride Europe'' - jau pamėgta tėvelių prekė, palengvinanti kasdienybę su vaikais. Jus dominantis pirkinys - Žaidimas ,,Ticket to Ride Europe'' - siūlomas patrauklia kaina, kuris neabejotinai taps puikiu pagalbininku auginant vaiką. Apsilankius internetinėje ar fizinėje parduotuvėje galėsite apžiūrėti norimą prekę.
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

Žaidimas ,,Ticket to Ride Europe''

Kodas: 4060101-0793
Barkodas: 4779026560169
3679
4599
36,79 €
45,99 €
-20% daugeliui prekių perkant bent už 20 €! Tik internetu su One Family kortele
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas. Nuolaidos nesumuojamos.
Galioja iki 2023-06-19
Pristatymas
Nemokamas pristatymas Pristatymas
Greitas pristatymas per 1-3 darbo dienas. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas per 2 valandas
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse atlikus užsakymą iki 12:00 val.
Atsiprašome Laikinai neturime
Įvertinkite mus