370 652 30 200
I-V: 9:00-16:00 (šventinėmis dienomis nedirbame)
Palyginti prekes ()
Amžius: 3+ m.
Kilmės šalis: Kinija
Prekės ženklas: FUNVILLE GAMES

Apie prekę

Klasikinis ir populiariausias pasaulyje strateginis žaidimas - šachmatai. 

  • Žaidimas skirtas dviems žaidėjams.


Žaidimo eiga:

Kiekvienas žaidėjas turi po 16 šachmatų figūrėlių. Figūrėlės yra skirtingų svarbumo lygių, judančios tik tam tikrais langelių intervalais.

Figūrėlių sąrašas:

Karalius

Karalienė

Rikiai (x2)

Žirgai (x2)

Bokštai (x2)

Pėstininkai (x8)

Žaidimą pradeda baltieji. Ėjimo metu žaidėjas perkelia vieną figūrėlę. Norėdamas numušti priešininko figūrą, žaidėjas savąją turi perkelti į tą langelį, kurioje yra „auka“ ir ją pašalinti nuo lentos. Nepriklausomai nuo ranko, bet kuri figūra gali nukirsti kitą figūrą (pavyzdžiui, rikis gali nukirsti karalienę). Vienintelė figūra, kurios negalima įprastai nukirsti - karalius. Kuomet žaidėjas perkelia figūrą į padėtį, iš kurios tiesiogiai kelia grėsmę karaliui ir teoriškai gali jį nugalėti kitame langelyje, jis turi paskelbti kirtimą. Karalių reikia nedelsiant perkelti iš kirtimo zonos. Tai padaryti galima perkeliant karalių, tarp karaliaus ir grėsmės pastatant kitą figūrą arba nukertant pavojų keliančią figūrą. Kad ir kas atliekama, žaidėjas negali perkelti figūrų, kol karalius yra kertamas, nebent ėjimu karalius būtų perkeltas iš nukirtimo zonos. Kiekviena figūra juda skirtingai, todėl kai kurios figūros yra vertingesnės už kitas.


Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris padaro „šachą ir matą“: apsupa priešininko karalių be galimybės jam pabėgti nenukirstam.


Figūrų ėjimai:

  • Bokštas - atlikite ėjimą tik tiesioje horizontalioje arba statmenoje linijoje. Tiesioje linijoje juo galima paeiti kokį nori atstumą, tol kol jo kertami langeliai neužimti.
  • Žirgas - turi tik vieną nustatytą judėjimo kryptį, Tai yra L formos šuolis - du langeliai į priekį (arba atgal) ir vienas į šoną (kairę arba dešinę). Arba gali būti vienas į šoną bei du į priekį arba atgal. Žirgas gali judėti bet kuria kryptimi ir yra vienintelė figūra, galinti peršokti kitą figūrą ir atsistoti langelyje už jos.
  • Rikis - juda įstriža linija, bet kokiu atstumu.
  • Pėstininkas - gali eiti tik į priekį, bet „kirsti“ tik įstrižai, kaip ir rikis. Pirmojo pėstininko ėjimo metu, figūrą galima perkelti vienu arba dviem langeliais į priekį. Vėliau - tik vieną langelį į priekį kiekvieno ėjimo metu. Jei pėstininkas sėkmingai pasiekia kitą lentos pusę, jį galima pakeisti bet kuria kita figūra, kurią jos savininkas pasirenka iš jau nukirstų figūrų. Nukirtus karalienę, geriausia pėstininką keisti į ją ir grįžti į žaidimą.
  • Karalienė - juda įstrižai, horizontaliai arba statmenai, tiek toli, kiek nori. Be to tai yra pati galingiausia figūra.
  • Karalius - kaip ir karalienė, gali judėti bet kuria kryptimi įstrižai, horizontaliai arba statmenai, tačiau tik vieną langelį vienu ėjimu. 
CE ženklas - produktą įvertino gamintojas ir jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.
Mes esame tam, kad padėtume auginti laimingus vaikus! Tad mielai padėsime greitai ir patogiai išsirinkti geriausią, Jums reikalingos vaikiškos prekės variantą. Babycity prekių kataloge rasite platų populiariausių vaikiškų prekių ženklų pasirinkimą, todėl perkant pas mus visada rasite iš ko išsirinkti! Čia galite rinktis iš patikimo ir gerai žinomo FUNVILLE GAMES prekės ženklo asortimento. FUNVILLE GAMES žaidimas Chess & Draught, 61152 - jau pamėgta tėvelių prekė, palengvinanti kasdienybę su vaikais. Jus dominantis pirkinys - FUNVILLE GAMES žaidimas Chess & Draught, 61152 - siūlomas patrauklia kaina, kuris neabejotinai taps puikiu pagalbininku auginant vaiką. Apsilankius internetinėje ar fizinėje parduotuvėje galėsite apžiūrėti norimą prekę.
Pateikiamos prekės nuotraukos yra skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, funkcijos, užrašai ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje. Taip pat nuotraukoje pateikiama prekės komplektacija gali neatitikti realios prekės komplektacijos. Todėl prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija. Kilus klausimams, laukiame Jūsų kreipimosi el. paštu [email protected] Pastebėjus aprašymo klaidų prašome mus informuoti.

FUNVILLE GAMES žaidimas Chess & Draught, 61152

Kodas: 4060103-0305
Barkodas: 884978611525
799
999
7,99 €
9,99 €
-20% daugeliui prekių perkant bent už 20 €! Tik internetu su One Family kortele
Kaina galioja tik perkant internetu.
Prekių kiekis ribotas. Nuolaidos nesumuojamos.
Galioja iki 2023-06-19
Pristatymas
Nemokamas pristatymas Pristatymas
Greitas pristatymas per 1-3 darbo dienas. Nemokamas pristatymas perkant už 60 eur ir daugiau.
Atsiėmimas
Atsiėmimas per 2 valandas
Greitas atsiėmimas mūsų ir partnerių parduotuvėse atlikus užsakymą iki 12:00 val.
Atsiprašome Laikinai neturime
Įvertinkite mus